David Krňák jmenován ředitelem mediální agentury Zenith

2016-11-22 00:00:00

David Krňák vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Svoji kariéru začal ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic, následně působil v agentuře Carat a poté ve společnosti Vodafone. V roce 2010 nastoupil do agentury ZenithOptimedia, kde zastával pozici senior media planner a následně business unit director & head of business development. V listopadu letošního roku byl jmenován na pozici managing director agentury Zenith. Jeho úkolem bude dál rozvíjet agenturní business a podílet se na vzájemném propojení agentur spadajících do skupiny Publicis One.

„Těší mě, že jsem na pozici managing director mohl jmenovat právě Davida Krňáka, který má v Zenithu bohatou minulost, a jsem přesvědčen, že značka Zenith bude pod jeho vedením i nadále růst a upevňovat svoji pozici na trhu mediálních agentur,“ říká Tomáš Varga, CEO skupiny Publicis One.

 

O společnosti Zenith

Zenith je agentura zaměřující se na návratnost investic. Je to první agentura, která uplatňuje přísný a objektivní přístup za účelem zlepšení efektivity výdajů na marketing a obchodní aktivity a značky proměňuje prostřednictvím uvažování založeného na důkazech. Zenith je součástí Publicis Media, jednoho ze čtyř center Publicis Groupe, a její kanceláře jsou součástí Publicis One. Zenith je vedoucí globální síť nabízející mediální služby a zaměstnává více než 5000 osob, které pracují napříč 95 trhy. Zenith má podporu globálních postupů Publicis Media a svým klientům nabízí kompletní škálu integrovaných schopností zahrnujících plánování komunikací, optimalizaci hodnot, performance média, vytváření obsahu a analýzu dat.

 

Pro další informace kontaktujte:

Tomáš Iľko

Senior PR Consultant

E-mail: tomas.ilko@double-u.cz

Tel.: +420 733 529 496

www.double-u.cz

AKTUALITY