ZenithOptimedia začne celosvětově zajišťovat mediální komunikaci pro SCA

2013-08-13 00:00:00

Počínaje 1. lednem 2014 převezme agentura ZenithOptimedia zodpovědnost za mediální komunikaci celkem ve 46 trzích, a to včetně Francie, Německa, Itálie, Malajsie, Mexika, Ruska, Švédska, Velké Británie a USA. ZenithOptimedia bude řídit komunikaci pro celou řadu značek společnosti SCA z divizí produktů osobní péče a papírových produktů, mezi něž patří například Bodyform, Libero, Plenty, Tempo, Tena, Velvet a Zewa.

 

SCA je jedním z vedoucích hráčů na světovém trhu s výrobky osobní hygieny, s odbytem ve více než 100 zemích. Mezi dodavateli hygienických papírových výrobků pro použití v domácnosti i mimo ni je SCA třetí největší na světě a vůbec největší v Evropě, s odbytem přibližně v 80 zemích.

 

ZenithOptimedia poskytne společnosti SCA plné spektrum integrovaných mediálních služeb: zpracování a analýzu dat, insight, plánování komunikace, plánování a nákup médií, měření a hodnocení návratnosti investic. Služby globálně poskytované společnosti SCA budou centrálně koordinovány ze světového ústředí agentury ZenithOptimedia v Londýně a o lokální strategii, plánování a nákup se postarají pobočky agenturní sítě po celém světě.

 

Belinda Roweová, zastávající v agentuře ZenithOptimedia pozici Global Managing Partner, řekla: „SCA je nesmírně úspěšná globální společnost a my jsme nadšeni, že všechny své mediální aktivity po celém světě svěřuje agentuře ZenithOptimedia. Těšíme se na to, že ve spolupráci se společností SCA pomůžeme jejím značkám růst, a to tím, že plně využijeme svých strategických a kreativních schopností, jakož i schopností v oblasti návratnosti investic.“


 

Pro další informace kontaktujte

Double-U PR, s. r. o.

www.double-u.cz

 

Tomáš Iľko

Senior PR Consultant

E-mail: tomas.ilko@double-u.cz

Tel.: +420 733 529 496

 

Adéla Varga Kubaštová

PR Consultant

E-mail: adela.kubastova@double-u.cz

Tel.: +420 739 496 293

AKTUALITY